Tworzenie stron internetowych mobilnych

Jeśli szukasz nowej formy komunikacji z klientem i pozyskiwania kontrahentów, koniecznie musisz założyć firmową stronę internetową. Coraz więcej osób szuka informacji w sieci i tam też dowiaduje się o miejscach i usługach, z których mogliby skorzystać. Jeśli prowadzisz sklep, możesz dołączyć do grona właścicieli wersji internetowych, co nie tylko pozwoli Ci zwiększyć sprzedaż, ale także ograniczyć koszty. Nie zapominaj, że urządzenia mobilne zyskują coraz większą popularność. Wszystkie profesjonalne strony internetowe są w pełni responsywne, a także posiadają wersje mobilne.

Tworzenie stron internetowych nie musi być drogieWersja mobilna strony

Podstawową witrynę internetową można stworzyć samodzielnie bez większych problemów w każdym kreatorze. Profesjonalne tworzenie stron internetowych wymaga jednak znacznie większych umiejętności. By dopasować szablon do własnych wymagań, niejednokrotnie potrzebna jest wiedza programistyczna. Konieczne jest także zatrudnienie grafika oraz specjalisty SEO. Może się wydawać, że takie przedsięwzięcie jest niezwykle drogie. Nic bardziej mylnego. Wystarczy zlecić realizację witryny firmie zewnętrznej. Wykonane przez ITSEO strony internetowe są nie tylko profesjonalnie wykonane i dopasowane do Twoich indywidualnych wymagań, ale także o wiele tańsze, niż zatrudnienie przynajmniej trzech fachowców. By spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, może zostać wykonana także wersja mobilna strony Twojej firmy.

Tworzenie stron WWW – jakie działania trzeba wykonać?

Tworzenie stron mobilnych

Liczba i stopień skomplikowania działań podjętych w ramach realizacji każdego projektu zależy w dużej mierze od Twoich oczekiwań względem strony, specyfiki Twojej działalności, a także od konkurencji. Decydując się na współpracę z nami, z pewnością otrzymasz:

  • dedykowaną i niepowtarzalną grafikę do Twojej strony internetowej,
  • autorskie treści zoptymalizowane pod kątem SEO,
  • ustaloną liczbę zakładek o odpowiednich funkcjonalnościach,
  • działające funkcje kontaktu klienta z Tobą,
  • domenę i miejsce na serwerze.

To oczywiście nie musi być wszystko. Najważniejszą czynnością, którą trzeba przeprowadzić przed każdym projektem, jest wyczerpująca rozmowa i zebranie wszystkich wymagań od Ciebie. Gwarantujemy, że przy każdym etapie prac otrzymasz demo, dzięki któremu sprawdzisz, jak będzie wyglądała Twoja strona internetowa. Dzięki temu wszystkie uwagi możesz wnieść praktycznie natychmiast, a ewentualne koszty zmian będą minimalne lub żadne.

Czy konieczne jest tworzenie strony mobilnej?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Z pewnością tak! Coraz więcej ruchu na stronach internetowych pochodzi właśnie z urządzeń mobilnych, które nie tylko wyświetlają witryny inaczej, ale także często nie mają tak dobrego połączenia z Internetem, jak urządzenia stacjonarne. Dlatego wersja mobilna strony powinna mieć kilka cech:

  • lżejszą i prostszą grafikę,
  • mniej, ale więcej wartościowej treści,
  • inne rozłożenie przycisków i funkcjonalności,
  • lepszą optymalizację pod kątem czasu wczytywania strony.

Dzięki nam tworzenie stron mobilnych będzie proste, szybkie i tanie. Każdorazowo przeprowadzamy wiele testów kompatybilności witryny na różnych urządzeniach i wielu przeglądarkach. Dokładamy wszelkich starań, by grono odbiorców Twoich treści było jak najszersze.

Tworzenie stron internetowych mobilnych

Jak zrobić wersję mobilną strony?

Każdorazowe tworzenie strony mobilnej musi zostać poprzedzone zebraniem wymagań biznesowych i analizą systemową. Nie powinno się po prostu przekształcać witryny skierowanej do urządzeń stacjonarnych. Takie działania sprawią, że wersja mobilna strony będzie nieoptymalna. Podpowiadamy, jak zrobić w pełni funkcjonalną stronę tego typu. Z pewnością należy zrezygnować z wysokiej rozdzielczości zdjęć i grafik. Nie będą dobrze widoczne, a tylko spowodują dłuższe wczytywanie witryny. Warto także zamienić część treści na dobrze widoczne ikony. Mówi się, że dobry obraz znaczy więcej niż tysiąc słów. To jak najbardziej prawidłowe stwierdzenie. Nie zapominaj także o przyciskach. Muszą mieć odpowiednią wielkość, by ich kliknięcie było możliwe za pomocą palca. Dobrą praktyką jest także przeanalizowanie sposobu wyświetlania treści – szczególnie sklepy internetowe muszą zadbać, by ich produkty były doskonale widoczne, nawet na niewielkich ekranach.

Stwórz swoją mobilną wersję strony internetowej z naszą pomocą. Pozyskaj nowych klientów, wyjdź naprzeciw obecnym. Na rezultaty nie trzeba będzie długo czekać. Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego, dostępnego tutaj.

Wystarczy jeden krok

Aby rozpocząć owocną współpracę