Pozycjonowanie

POZYCJONOWANIE STRON I SKLEPÓW

Czym jest pozycjonowanie stron ?

Pozycjonowanie jest szeregiem wielu czynności jakie należy wykonać, aby strona internetowa mogła znaleźć się na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania wyszukiwarek internetowych.
W obecnym czasie jedynym liczącym się na rynku graczem w zakresie wyszukiwarek internetowych jest wyszukiwarka Google.
Dla osiągnięcia wysokiej pozycji w tej wyszukiwarce, najważniejszą sprawą jest optymalizacja strony. W czasach bezustannych zmian algorytmów wyszukujących metody znane i działające wczoraj, które skutecznie potarfiły podnieść naszą pozycję – dziś już nie działają.
Dlatego w przypadku pozycjonowania największe znaczenie ma doświadczenie osób zajmujących się tą profesją.

Pozycjonowanie stron nie jest czynnością którą można wykonać jednorazowo – należy przecież pamiętać że coraz więcej firm i osób prywatnych chce osiągać wysokie pozycje. Wiąże się to z coraz większa konkurencyjnością przy pozycjonowaniu, więc także z większą trudnością w osiągnięciu wymarzonej pozycji. W tym momencie pozycjonowanie niektórych słów kluczowych jest praktyczne nieopłacalne – mowa tutaj o frazach(słowach kluczowych) zbyt ogólnych, skierowanych do bardzo szerokiego grona odbiorców(przykładowo słowa „fryzjer”, „dom” itd.).

Dlatego bardzo ważne jest dobranie odpowiednich słów kluczowych – najlepiej lokalnych(czyli odpowiednio „fryzjer Kraków”, „dom Rzeszów” itd.). Frazy te po pierwsze są dużo tańsze w utrzymaniu na wosokich pozycjach niż frazy globalne(dla całej Polski lub świata). Po drugie, jest zdecydowanie większa szansa, że po odpowiednim pozycjonowaniu przyniosą zyski bez problemu pokrywające koszty miesięcznego pozycjonowania.

Pozycjonujemy strony już od kilku lat, posiadamy także bogaty zestaw narzędzi i środków dzięki którym umożliwiamy Państwa stronom dotarcie do wysokich pozycji w odpowiednio szybkim czasie. Zdarza się, że czas ten jest celowo zwiększany – ponieważ zbyt szybkie dojście wybranych słów kluczowych do wysokich pozycji może grozić filtrem na daną frazę, lub nawet całkowitym usunięciem strony z wyszukiwarki.

 

Nasze atuty to:

– Kompleksowe doradztwo w każdym zakresie
– Wysoka skuteczność
– Własne zaplecze
– Duże doświadczenie
– Krótkie terminy realizacji
– Pozycjonowanie to nasza pasja

Wystarczy jeden krok

Aby rozpocząć owocną współpracę