Bezpłatna wycena

Internet jest jednym z najlepszych narzędzi służących do promowania firmy. Posiadanie własnej strony internetowej bywa kluczowe w procesie pozyskiwania klientów. To właśnie dzięki niej zdobywasz nowe rzesze kontrahentów, zwiększasz popularność i masz możliwość zaprezentowania swoich usług i produktów szerszemu gronu odbiorców z całego świata. Nawet najlepsza strona WWW nie przyniesie jednak rezultatów, jeśli nie zostanie dobrze wypozycjonowana.

Pozycjonowanie w Google to pierwszy krok do sukcesu

Pozycjonowanie w Google cennik

Hasłem pozycjonowania określa się nic innego jak zwiększenie widoczności Twojej strony internetowej w wyszukiwarkach. Twój potencjalny klient, wpisując odpowiednią frazę, pragnie otrzymać najbardziej dopasowane do niej treści. Tobie natomiast zależy, by znajdowały się one na Twojej witrynie. Większość Internautów bazuje na wynikach, które znajdzie na pierwszej stronie wyszukiwarki – jeśli więc Ciebie tam nie będzie, niewiele osób zapozna się z Twoją ofertą. Większa liczba odwiedzin strony internetowej ma bezpośredni wpływ na wzrost zainteresowania prezentowanymi tam usługami i produktami, a tym samym na zwiększenie dochodów z działalności. Nie lekceważ siły Internetu. Z samej wyszukiwarki Google miesięcznie korzysta około 20 milionów użytkowników.

Zamów bezpłatną wycenę pozycjonowania

Uważasz, że wypozycjonowanie Twojej witryny internetowej tak, by pojawiała się na pierwszej stronie w wynikach wyszukiwania, będzie dużym wydatkiem? Nie musi tak być. Rozpoczynając współpracę z ITSEO zapłacisz tylko za uzyskany efekt, więc dopiero wtedy, kiedy Twoja strona firmowa zacznie pojawiać się odpowiednio wysoko, a Ty zaczniesz czerpać dodatkowe zyski. Za wysokie pozycjonowanie w Google cennik przewiduje nawet opłatę mniejszą niż 1 złotówka dziennie. W zamian możesz zwiększyć liczbę potencjalnych klientów nawet czterokrotnie. Brzmi kusząco? Napisz do nas już dziś, a specjalnie dla Ciebie zostanie przygotowana bezpłatna wycena pozycjonowania. Skorzystaj z zakładki kontakt.

Od czego zależy cena pozycjonowania?

Poniżej przedstawiamy tabelę z przykładową wyceną pozycjonowania dla trzech wybranych fraz.

lp. fraza kluczowa Liczba wyników wyszukiwarki TOP10 TOP5 TOP3
1 Remonty Rzeszów 130 000 25 PLN 35 PLN 45 PLN
2 Mieszkanie Kraków 250 000 35 PLN 45 PLN 55 PLN
3 Laptopy Rzeszów 500 000 50 PLN 60 PLN 70 PLN

 

Podane ceny to miesięczny koszt utrzymania strony internetowej w danym przedziale wyników wyszukiwania dla każdej wymienionej frazy. Im większa popularność (większa liczba wyników) danego wyrażenia kluczowego, tym trudniejsze jest wysokie wypozycjonowanie Twojej strony, stąd i wyższa cena. Oferujemy usługi w dwóch trybach:

  • abonamentowym, w którym przez określony czas dbamy o to, by Twoja strona znajdowała się odpowiednio wysoko w wynikach wyszukiwania;
  • jednorazowym, w którym kończymy prace w momencie odpowiednio wysokiego wypozycjonowania Twojej strony.

Rozpoczynając prace nad Twoją witryną, dokonywane są: wybór i wycena fraz, które zapewnią Ci dużą liczbę odwiedzin. Możesz wskazać interesujące Cię hasła albo zaufać naszym analizom i doświadczeniu. Staramy się, by w zależności od trudności przeprowadzanej optymalizacji SEO cennik był maksymalnie elastyczny i atrakcyjny.

Czym jest SEO?

Z pewnością cały czas słyszysz i czytasz o optymalizacji SEO. Czy wiesz jednak, czym ona jest i jakie działania w związku z nią będziemy podejmować? SEO to czynności polegające na optymalizacji struktury i treści strony internetowej pod roboty wyszukiwarek. Sprawimy, by była ona dla nich bardziej zrozumiała i atrakcyjniejsza. Dzięki nim Twoja witryna WWW osiągnie wysokie pozycjonowanie pod wybrane frazy kluczowe.

SEO Cennik

Do najefektywniejszych działań SEO należą:

  • wykonanie czytelnej architektury strony internetowej,
  • ustalenie przyjętej struktury pojedynczych podstron,
  • stworzenie odpowiednich i unikalnych treści na podstronach przy użyciu odpowiedniego formatowania,
  • zastosowanie przyjętych fraz kluczowych i ich optymalizacja,
  • regularna aktualizacja treści na stronach.

Choć powyższe czynności nie wydają się trudne do realizacji, to jednak niezbędna jest wiedza o mechanizmie działania wyszukiwarek, a także sporo wolnego czasu. Wydajniejszym rozwiązaniem jest pozostawienie tego nam.

Oferujemy bardzo bogaty pakiet usług, na który składa się nie tylko pozycjonowanie strony, ale także przeprowadzanie kampanii w mediach społecznościowych lub w Google. Zaprojektujemy Twoją witrynę. Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Zaufaj specjalistom i ciesz się popularnością w Internecie za najniższą cenę.

Wystarczy jeden krok

Aby rozpocząć owocną współpracę